O nas

Julia Ziętek

Skrzypce

Skrzypaczka, absolwentka gdańskiej Akademii Muzycznej im. St.Moniuszki, w klasie prof. Henryka Keszkowskiego. Od studiów związana  z  Cappellą Gedanensis jako muzyk współpracujący. 

Ewa Juszczyk- Kowalkowska

Skrzypce

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziałach: Instrumentalny- specjalność gry na skrzypcach i Edukacja Muzyczna.

Edyta Czerniewicz

Wiolonczela

Absolwentka gdańskiej Akademii Muzycznej. Na co dzień pracuje jako wiolonczelistka w Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica” w Słupsku.

Anna Śmiszek-Wesołowska

Anna Śmiszek-Wesołowska

wiolonczela
Z wyróżnieniem ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku w klasie prof. Krzysztofa Sperskiego i ad dr hab. Tadeusza Samerka. Swoje umiejętności doskonaliła na lekcjach mistrzowskich oraz warsztatach muzyki kameralnej...

Czytaj dalej

Katarzyna Dacków

Katarzyna Dacków

vocal
Wokalistka specjalizująca się w muzyce rozrywkowej. Mimo młodego wieku posiada już duże doświadczenie sceniczne, współpracując z orkiestrą młodzieżową Sinfonietta w Słupsku oraz dyrygentem Maciejem Banachowskim.

Czytaj dalej

KLAUDIA KOWACZ

Klaudia Kowacz

skrzypce
Klaudia Kowacz rozpoczęła naukę gry na skrzypcach w wieku 6 lat. Uczęszczała do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku, ...

Czytaj dalej

Marta Westfalewicz

Marta Westfalewicz

Skrzypce
Marta Westfalewicz – pochodząca z Koszalina absolwentka gdańskiej Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w klasie skrzypiec. Obecnie muzyk – kameralista w grupie I skrzypiec Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot oraz nauczyciel gry na skrzypcach w Niepublicznej Szkole Muzycznej Symfo-smyki w Pruszczu Gdańskim. Współpracuje z wieloma instytucjami muzycznymi ( Opera Bałtycka, Cappella Gedanensis, Teatr Muzyczny, Elbląska Orkiestra Kameralna) oraz bierze udział w projektach z muzyką rozrywkową, m.in. podczas festiwali w sopockiej Operze Leśnej.

Czytaj dalej

New item

Dominika Heimowska

skrzypce
Absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie skrzypiec prof. Mirosławy Pawlak i ad. dr hab. Pawła Kuklińskiego. Laureatka ogólnopolskich konkursów kameralnych ...

Czytaj dalej

Nasza propozycja

Profesjonalna oprawa muzyczna w najlepszym stylu na takie wydarzenia jak: 

  • bankiety,
  • business lunche,
  • sympozja,
  • konferencje,
  • uroczyste obiady i kolacje,
  • spotkania firmowe.